podstrona2
podstrona

O firmie

Naszą firmę prowadzimy od 1999 roku.

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie: projektowanie i urządzanie ogrodów oraz innych terenów zielonych. Projektując ogród przeprowadzimy inwestora przez wszystkie etapy jego powstawania, poczynając od koncepcji, podczas której pomożemy wybrać rozwiązania nie tylko estetyczne ale także funkcjonalne.

Dzięki nim Państwa ogród okaże się tym „uszytym na miarę”, zaspokajającym wszystkie potrzeby jego użytkowników. Po wyborze jednej z kilku przedstawionych koncepcji możemy przystąpić do zaprojektowania roślin (z odpowiednim doborem gatunków i odmian), nawierzchni, zbiorników wodnych, małej architektury, oświetlenia, nawodnienia itp.

Po wykonaniu projektu możemy przystąpić do realizacji, podczas której jedynym Państwa zadaniem jest przyglądanie się jak powstaje wymarzony ogród.

Quercus…nasze pierwsze strony www:

QUERCUS_www_2005QUERCUS_www_2008

Quercus…nasze LOGO:

GIEKA_logo_QUERCUS_2015_12_

Wychodząc na przeciw wymaganiom naszych klientów w 2007 r. rozpoczęliśmy sprzedaż detaliczną roślin ozdobnych z naszej szkółki.

Zapraszamy do współpracy Klientów indywidualnych oraz instytucję chcące zadbać o swój wizerunek.

Urządzamy ogrody oraz tereny zieleni miejskiej. Wykonujemy stawy kąpielowe i ozdobne oczka wodne, strumyki, budowle ogrodowe z drewna i kamienia typu kuchnie letnie, piwniczki, wędzarnie itp