podstrona2
podstrona

Projektowanie ogrodów

Niemalże każdy marzy o własnym, zielonym zakątku, w którym będzie mógł spędzać czas z bliskimi, relaksować się czy napawać się widokiem pięknych roślin. Pierwszym krokiem w kierunku posiadania zadbanego ogrodu jest koncepcja. W celu jej stworzenia warto skorzystać z pomocy specjalistów. Dlatego też wszystkim tym, którzy pragną otrzymać profesjonalny plan zagospodarowania wyznaczonego terenu zielonego, oferujemy swoje usługi projektowania ogrodów. Wpadłeś na pomysł wybudowania dużej altany, a może marzy Ci się staw kąpielowy bądź zakątek z wieloma uroczymi alejkami? Nasze projekty to pierwszy krok do stworzenia ogrodów jak ze snów.

Przykładowe propozycje

Propozycja numer I

Propozycja numer II

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Mając praktyczne doświadczenie zarówno w planowaniu różnego rodzaju terenów zielonych, jak i w ich tworzeniu, jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom naszych klientów. Każdy przygotowany przez nas projekt ogrodu uwzględnia ukształtowanie terenu, rodzaj podłoża oraz warunki otoczenia, natomiast zawsze staramy się łączyć pomysły klienta z cechami przekształcanego terenu. W ten sposób nawet trudne w realizacji ozdobne oczka wodne czy stawy kąpielowe, konstrukcje takie jak altanki i letnie kuchnie, a także skalniaki, murki oporowe czy różnego rodzaju rozbudowane instalacje nie stanowią dla nas wyzwania.

Projektowanie od A do Z

Proces projektowania ogrodów rozpoczynamy zawsze spotkaniem oraz wstępną konsultacją. W razie potrzeby spotykamy się w celu zdecydowania o ostatecznej formie projektu ogrodu. Następnie możemy przekazać projekt wykonawcy, współpracować z nim bądź w pełni samodzielnie go zrealizować – zależnie od ustaleń z klientem. Co więcej, staramy się zawsze przygotować kilka projektów, tak, aby klient mógł wybrać ten najbardziej odpowiedni dla niego. Każdego zainteresowanego naszą ofertą projektowania zapraszamy do Karlina w województwie łódzkim. Działamy zarówno blisko naszej siedziby, jak i w oddalonych od nas Tomaszowie Mazowieckim, Bełchatowie czy Piotrkowie Trybunalskim. Oferujemy również swoje usługi mieszkańcom Łodzi i okolic, a także klientom z całego regionu.

Quercus: projektowanie ogrodów – Łódź, Bełchatów, Karlin